Teraz tylko 97 zł. - wynik TOP5, raport po polsku i Plan Działania

Zainspiruj swoje Życie i wejdź na drogę Spełnienia pod każdym względem.

Konto o takim adresie e-mail już istnieje. Czy to ty?

Zaloguj się
Xhtln85wtz6fa0wm1jj8 07a6659d 3577 46a6 a898 d3eed684d7e8

THE GOOD TEST™ - test Talentów Duchowych

TEST TALENTÓW DUCHOWYCH W POŁĄCZENIU Z TALENTAMI MOTYWACYJNYMI 

The Good Test™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. 

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ

Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze sobą, swoją karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

POCZUJ RADOŚĆ I WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

Odkryj niezwykłe strategie, które możesz zastosować w swoim życiu, żeby doświadczyć radykalnej zmiany na lepsze.

WYKORZYSTAJ MAKSYMALNIE SWOJE TALENTY I POTENCJAŁ

Użyj narzędzi, które rozwiną Twoje Talenty i wybij się ponad przeciętność.

The Good Test™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The Good Test™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów duchowych, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The Good Test™ zawiera 100 stwierdzeń dotyczących różnych życiowych sytuacji. Pod każdym pytaniem znajduje się pięciostopniowa skala zgodności lub częstotliwości występowania danego zjawiska w Twoim życiu. Wykonanie testu zajmuje ok. 20min. Mimo prostoty, ten test zasadza się na szczególnej prawidłowości – łączy Twoje pasje, pragnienia Twojego serca z połączeniem neuronów w Twoim mózgu, czyli wykrywa talenty ukryte i talenty, dary Twojego ducha.

The Good Test™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

GWARANTOWANE REZULTATY


Poznasz swoje 5 Talentów Ducha
Lepiej zrozumiesz siebie, dlaczego podejmujesz takie, a nie inne decyzje; dlaczego lubisz jedne czynności i nie przepadasz za innymi.
Dowiesz się, jakie aktywności i działania Ciebie wzmacniają oraz przestaniesz inwestować czas i energię w czynności, które Cię osłabiają wewnętrznie.
Zrozumiesz, jaka moc kryje się w odpowiednim zarządzaniu swoim potencjałem.
Rozpoczniesz podróż do swojego Spełnienia.


BONUSY OD NAS:

  • Założenie konta na naszej platformie
  • Wykonanie badania w języku polskim lub angielskim
  • Zestawienie 5 Twoich Talentów Ducha, poznasz poziom rozwoju świadomości, na którym się obecnie znajdujesz wraz ze ścieżką samorealizacji i dalszego rozwoju.