Test GALLUPa dla dzieci (10–14 lat)

Jednym z największych darów, który możesz dać swojemu dziecku, to wiara w to, że jest dobre, kochane i piękne w swojej wyjątkowości, w byciu sobą.

To właśnie Ty jesteś osobą, która kształtuje przyszłość swojego Dziecka. Kiedy rozmawiasz z nim o jego najmocniejszych stronach – sposobie, w jaki myśli, czuje i zachowuje się jako unikatowa jednostka – wywierasz wpływ na jego rozwój. Dzieci w dużej mierze określają swoją tożsamość na podstawie informacji zwrotnej na temat tego, co jest najbardziej wartościowe w ich osobowości.

Test GALLUPA dla dzieci (10-14 lat) to produkt, w ramach którego otrzymujesz:

  • Badanie talentów dziecka metodologią Instytutu GALLUPa.
  • Opis po polsku, który odkrywa 3 najmocniejsze Talenty młodej osoby. Znajdziesz w nim opis obszarów naturalnych zdolności Twojego dziecka.
  • Plan działania po polsku, który pozwoli Ci zrozumieć, w jaki sposób prowadzić Twoje dziecko w zgodzie z jego wrodzonymi predyspozycjami.
  • Certyfikat Talentów Twojego dziecka.
  • Dołączysz do społeczności rodziców pielęgnujących mocne strony swoich dzieci.

   

Co mówią o tym innni:

Przed zrobieniem badania talentów nie umieliśmy sobie jako rodzice odpowiedzieć na pytanie - jakie talenty ma nasz syn? Lubi malować, ale co dalej? Chcieliśmy bardzo świadomie podejmować decyzje o tym, na jakie zajęcia go zapisać, jakie książki kupić, aby rozwijać jego mocne strony. Chcieliśmy wiedzieć, co czuje, jak myśli, w jaki sposób działa, żeby lepiej się z nim komunikować. Dlatego jak sami poznaliśmy narzędzia Taisji Laudy to zdecydowaliśmy się też na pracę z dzieckiem. Dzisiaj znamy kierunek naszych działań i nie musimy błądzić. Nasza komunikacja stała się prostsza, syn wie czego chce, a my jako rodzice chcemy go wspierać świadomie w realizacji jego potencjału. Dominik jeszcze bardziej uwierzył i zrozumiał siebie oraz swoje zachowanie i zainteresowania. Coś, co komuś się wydawało dziwnego w jego zachowaniu, okazało się, że jest jego największym darem. Polecamy rodzicom i szkołom. To najlepsza inwestycja.

Elżbieta Kursa-Leder

Jakie były wrażenia Mikołaja po poznaniu swoich Talentów? Ogromna duma, radość i poczucie wyjątkowości. Zobaczył, że jest niezwykły, zrozumiał, jakie ma talenty i jak może je wykorzystywać. Co w praktyce nam to dało? Nam wszystkim, bo wiedza o talentach zmienia nie tylko osobę badaną, ale i jej relacje z najbliższymi. My, jako rodzice, mając pewność, że mamy przywódcę i lidera, który i tak dopnie swego, zrezygnowaliśmy z narzucania mu wielu rzeczy, a w tamtym czasie narzucania wyboru profilu i szkoły. To uspokoiło i jego i nas. Sam podjął decyzję, że chce rozwijać się w kierunku biznesu i taki profil w liceum wybrał. Mam młodszą córkę, która nie może doczekać się już badania. Polecam taki prezent dla każdego dziecka. Wejście w dorosłe życie z wiedzą, w jakich obszarach jest się wyjątkowym i w stronę jakich Mocnych Stron można się rozwijać, jest bezcenna na etapie kształtowania się pewności siebie.

Anna Komorek

Zrozumiałam, jak syn patrzy na świat – nasza komunikacja stała się dziecinnie prosta. Syn stał się bardziej pewny siebie, otwarty. Widzę, jak rozkwita z dnia na dzień. – Uświadomiłem sobie, że syn ma własny porządek i wartościowanie spraw i że nakazy, zakazy są bezowocne i zamykają porozumienie. Teraz skupiam się na przedstawianiu celów, jakie są dla mnie ważne – czego oczekuję. Motywuję, ale drogę rozwiązania i rygory czasowe – odpuszczam.

Hanna i Mariusz Twardows

Test + Raport + Plan Działania dla Rodziców i Dziecka po polsku - teraz tylko 250,00 zł